TradeContract, czyli kompleksowe narzędzie do kontraktowania sprzedaży w aptekach, sieciach aptek i grupach zakupowych.

Po wielu miesiącach wytężonej pracy i dzięki zaangażowaniu wielu ekspertów za zakresu zakupów, sprzedaży, negocjacji oraz doradców prawnych i podatkowych oddajemy do Waszych rąk prosty, skuteczny, a przede wszystkim bezpieczny pod względem podatkowo-prawnym TradeContract. Nasze badania prowadzone w latach 2022-2023 wśród właścicieli i kierowników aptek oraz managerów sieci aptecznych, w których wzięło udział ponad 100 osób, reprezentujących ponad 3000 aptek pokazały, że aktualny sposób zawierania kontraktów handlowych całkowicie mija się z ich potrzebami i oczekiwaniami. Obecnie funkcjonujące kontrakty są zbyt trudne do wdrożenia i w wielu aptekach i sieciach po prostu nie działają! Dlatego postanowiliśmy maksymalnie uprościć umowę tak, aby był to TradeContract, który Apteka zrozumie, zapamięta i zrealizuje, a Producent bezpiecznie rozliczy podatkowo.

TradeContract pomyślany został jako kompleksowa usługa kontraktowa, zawierająca oprócz samej umowy także podręcznik jej stosowania, wsparcie ekspertów w jego wdrażaniu oraz możliwość realizowania na zlecenie niezależnego audytu raportowanych wyników, także w sprzedaży e-commerce.

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji, wyślij e-mail pod adres biuro@pharmaceutica.pl , wpisując w temacie „TradeContract” lub użyj przycisku poniżej:

Wyślij e-mail